Характеристики
| Обробка клинка | черное покрытие, PVD метод |
| Товщина клинка, мм | 4,0 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-59 |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал чохла | Kydex |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 200 |
| Тип клінка | Drop Point |
| Загальна довжина, мм | 268 мм |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина клинка, мм | 125 мм |
| Марка сталі | MOX® |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tb Outdoor |
| Колір | Хакі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 492,50 ₴






