Чим менше, тим краще - девіз моделі EF164, створеної для повсякденного носіння. Ніж відрізняється елегантним та простим дизайном. Плоский і непомітний, практично не займає місця. Лезо типу Spearpoint цього сталевого ножа має товщину 2,8 мм та довжину 76 мм. Замок фреймлок надійно утримує його на місці. Матове покриття на лезі та рукояті надає завершальний штрих елегантності.
Характеристики
| Довжина клинка, мм | 2,8 мм |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 106 |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Загальна довжина, мм | 178 мм |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Марка сталі | 440A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴





