Складаний ніж з ергономічною полімерною рукояттю, яка ідеально лягає в руку. Клинок з нержавіючої сталі 440А відкривається фліппером та фіксується замком linerlock. Кишенькова кліпса гарантує, що ніж завжди буде під рукою.
Характеристики
| Довжина клинка, мм | 4,0 мм |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 187 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Загальна довжина, мм | 212 мм |
| Матеріал руків'я | Полімер |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 86 мм |
| Марка сталі | 440A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴




