Сучасний компактний тактичний складаний ніж з надійним замком та стійкою до корозії сталі.
Характеристики
| Довжина клинка, мм | 2,3 мм |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 230 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Загальна довжина, мм | 165 мм |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 70 мм |
| Марка сталі | 440A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴






