Фіксований ніж Alpina Sport ANCHO оснащений лезом довжиною 109 мм з нержавіючої сталі 420, що легко заточується та відмінно протистоїть корозії. Нековзна полімерна рукоять має вставки з нековзної термопластичної гуми. Пластикові піхви того ж кольору надійно утримують ніж на місці, і його можна носити на ремені. Це ідеальний похідний туристичний ніж за розумні гроші.
Характеристики
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал чохла | пластик |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 169 |
| Тип клінка | Normal point |
| Загальна довжина, мм | 240 мм |
| Матеріал руків'я | прорезинений термопластик |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 109 мм |
| Марка сталі | 420 Stainless |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | Гума |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 371 ₴





