Моноблок має довжину 100 мм, призначений для оптичних прицілів діаметр центральної труби яких 25,4 мм. Моноблок кріпиться на "ластівчин хвіст" за допомогою 4-х поперечних стопорних штифтів.
Кільця мають по 4 гвинти для установки прицілу, Моноблок має високий профіль з нижньою прозорою частиною, щоб при необхідності можна було використовувати механічні прицільні пристосування вашої зброї. Висота від низу до центральної осі кілець – 34 мм. Відстань між кільцями становить 58 мм. До комплекту входить шестигранний ключ.
Характеристики
| Висота | 34 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 165 |
| Відстань між кільцями | 58 мм |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
