Ibi ™ - це складаний ніж для повсякденного носіння, створений в дусі інструменту самооборони.
Плавне відкриття: шарнір на шарикопідшипниках IKBS ™ плавно розкриває лезо.
Чудові характеристики: лезо зі сталі D2 для відмінного утримання гостроти кромки.
Підвищений захист: чорний stonewash довговічний.
Швидке відкриття: фліппер швидко розгортає лезо.
Зручність утримання: рукоятка з G10 забезпечує винятковий хват в будь-яких умовах.
Легке закриття: лайнерний замок легко закривається однією рукою.
Візуальна привабливість: мідне кільце для зворотного хвата і ефектного вилучення.
Дизайнер Йеспер Вокснес з Loegstrup, Данія, знає, що простота і зручність жодним чином не виключають один одного. У дусі дизайну, що знаходиться на перетині обох шляхів, він створив Ibi ™ з міцним клинком, виготовленим зі сталі D2 і stonewash обробкою. Рукоять з G10 дуже зручна у використанні і з'єднується з проставкой з мідним кільцем для поліпшення захоплення як при повсякденному використанні, так і в ситуаціях, требущіх навичок самооборони. Система розкриття на шарикопідшипниках IKBS ™ плавно і швидко витягує клинок з рукояті.
Характеристики
| Вага, г | 80 |
| Довжина клинка, мм | 69 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина, мм | 191 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Cleaver |
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |