Молодший брат великого і потужного мисливського складного ножа моделі 15080. Чудовий, надійний, безкомпромісний ніж, який тепер буде доречний і в місті.
Традиційна форма в поєднанні з сучасними технологіями ламає упереджені поняття про те, яким повинен бути мисливський ніж.
Складаний ніж Crooked River використовує преміальну нержавіючу порошкову сталь CPM-S30V виробництва американської компанії Crucible Industries.
Патентований замок Axis Lock, двопозиційна кишенькова кліпса і двосторонній шпеньок для відкриття великим пальцем, щоб задовольнити найвибагливіші потреби кожного користувача.
Характеристики
| Товщина клинка, мм | 2,9 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 94 |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип клінка | Clip Point |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Країна виробник | США |
| Довжина клинка, мм | 87 мм |
| Марка сталі | CPM-S30V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benchmade |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴


