У разі погляду на ніж «ПУРТ» компанії БАСКО, хочеться процитувати відомі рядки: «Так, скіфи ми, та азійси, з розкісними тахітливими очима...».
Ніж являє собою змішання російських і східних рис.
Широкий клинок бурштинового типу відсилає нас до східної традиції.
Клинок має ромбічний переріз, завдяки чому утворюється посилене ребро жорсткості.
Сходження фальшлеза на обуху та різальної крайки утворюють гострий кінчик.
Ніж призначений для виконання рубальних і різальних ударів.
Для зберігання використовується зручний шкіряний чохол заглибного типу.
Характеристики
| Довжина клинка, мм | 4,0 мм |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Матеріал чохла | шкіра |
| Пакування | Картонна коробка |
| Загальна довжина, мм | 278 мм |
| Матеріал руків'я | Чорне дерево |
| Довжина клинка, мм | 158 мм |
| Марка сталі | BOHLER N695 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БАСКО |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 840 ₴


