
Мультиінструмент LEATHERMAN WAVE PLUS BLACK, синтетичний чохол Molle, карт. коробка _tdo
6 615 ₴
- В наявності
- Код: 4007372
Leatherman Wave - найпопулярніша модель американського мультитула, яка знаменита своїми швидко доступними інструментами. Змінивши в 2004 году дизайн, компанія Leatherman апгрейдила Wave подовженими ножами, посиленими пасатижами, збільшеними змінними кусачками та фіксаторамі всех ліз. Модель чудово підходить для будь-якої роботи, пригод, щоденного використання, а також стане в нагоді навіть військовим, адже в комплекті йде чохол, що підходить до системи Molle.
Інструменти:
1. Гострогубці
2. Плоскогубці
3. Змінні кусачки для проводів
4. Змінні кусачки для Товсте проводів
5. Ніж зі Сталі 420HC
6. Серрейторний чем зі Сталі 420HC
7. Пила
8. Ножиці
9. напилок для дерева/ металу
10. Алмазний напилок
11. Великий Bit Driver
12. Маленький Bit Driver
13. Середньорозмірна Викрутка
14. лінійка (8 inch / 19 cm)
15. Відкрівачка для пляшок
16. Відкрівачка для банок
17. Інструмент для зачистки проводів
Особливості:
• Кільце для кріплення
• 100% нержавіюча сталь
• Всі фіксуються леза и інструменти
• Нейлоновий чохол під систему Molle
• Рукоятки з нержавіючої сталі
• 25 річна гарантія
• BIT KIT: Phillips # 1-2 і Вікортинка 3/16", Phillips Eyeglass Вікрутка та Flat Tip
Розміри:
Закритий - 10 см
Довжина леза - 7,4 см
Вага - 241 гр.
Характеристики
| Кількість функцій | 18 |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Матеріал чохла | нейлон |
| Ширина | 3,05 см |
| Матеріал клинка | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Вага, г | 241 |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Колір | Black |
| Країна виробник | США |
| Довжина клинка, мм | 74 мм |
| Марка сталі | 420HC |
| Розмір | повнорозмірний |
| Довжина, см | 10 см |
| Матеріал | 420HC Stainless Steel |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
- Ціна: 6 615 ₴




