Meskwaki — колін північноамериканських індіанців, більш відоме нам як «племя Ліс» (Fox). З першого погляду на Fox Trakker Meskwaki складно визначити — фіксований або складаний у нього клинок. Як складаний ніж, Trakker Meskwaki успадкував усі риси легендарного Fox Trakker. Обважнений до вістря, з ергономічною ручкою, цей масивний ніж зручний для виконання будь-яких, навіть найважчих робіт. У відкритому положенні клинок фіксується замком Lockback і додатковим запобіжником, що забезпечує додаткову жорсткість і безпеку.
Ніжни з кордури сконструйовані так, що модель Fox Trakker Meskwaki можна носити у відкритому та закритому положеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 135 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| артикул | FX-500 |
| Відкривання ножа | Фліпер, Шпеньок, Асіст |
| Дизайнер | Jesper Voxnaes |
| Довжина, см | 91 мм |
| Довжина загальна, мм | 196 |
| Довжина клинка, мм | 83 |
| Кишенькова кліпса | Є |
| Кишенькова кліпса | Чотирьохпозиційна |
| Конструкція осьового гвинта | Шарикопідшипник |
| Мoдель | Trakker Meskwaki |
| Марка стали | X50CrMoV15 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | CTS 204P |
| Марка сталі/Матеріал клинка | S35VN |
| Матеріал клинка | Сталь |
| Матеріал накладки/ручки | Алюміній |
| Матеріал накладки/рукояті | Нержавіюча сталь, вуглецеве волокно |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складані |
| Ножни | Відсутні |
| Ножны | Немає |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка | чорний оксид |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Обробка клинка/Покриття | SW (Stonewash) |
| Загальна довжина | 310 мм |
| Відкривання ножа | Автоматичний |
| Твердість клинка, HRC | 57-58 |
| Твердість леза | 58-60 |
| Твердість сталі, HRC | 56-58 |
| Тип замка | Back Lock |
| Тип заточування | Plain |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Тип ріжучої кромки | Свічина крайка |
| Довжина клинка, мм | 4 |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 450 ₴
