Ніж K25 UH-60 — тактичний ніж із фіксованим клинком, який не підведе навіть у критичних умовах.
Потужний клинок профілю drop point з прямими спусками від середини ширини клинка зроблений із неіржавкої сталі марки 7Cr17MoV, яка примітна добрими антикорозійними властивостями та здатністю утримувати різальну крайку гострою упродовж тривалого періоду. Виражене рифлення на обуху для упору великого пальця дає змогу зручно перехопити ніж під час виконання тонких робіт.
Накладки на ручку конструкції full tang виготовлені з пластику з нековзним прогумованим покриттям. Підпальцева виїмка разом із широкою двосторонньою гардою перешкоджає сповзанню руки на різальну крайку. Колодка обладнана отвором для темляка, а також комплектується піхвами з кріпленням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 115 мм |
| Товщина леза | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| артикул | 02RU068 |
| Мoдель | UH-60 |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Твердість леза | 57 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Є |
- Ціна: 1 130 ₴
