Саундмодератори H2 — це друге покоління глушників, яке увійшло на зміну серії Herz. Удосконалена конструкція саундмодератора — тепер він став модульним, що дає змогу легко його вкорочувати та подовжувати без застосування спеціальних інструментів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | A-Tec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 33 dB (C), 33 dB (C) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Група калібрів | 8.6 мм (.338) |
| Довжина/габарити | 230 х 49,4 мм (збільшення довжини дула під час встановлення — 150 мм) |
| Дульна різь | M18x1, M18x1 |
| Мoдель | H2, H2 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав, алюмінієвий сплав |
| Підкатегорія | Саундмодератори та ДТК |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 770 ₴
