Популярні моделі мечів і шабель фірми Cold Steel у поліпропіленовому виготовленні, були створені спеціально для тренувальних цілей. Лінійка мечів містить різноманітні традиційні мечі різних народів і епох.
Bokken — назва тренувального меча японських самураїв, які старанно відточили свої фехтуальні навички. Оригінальний боккен традиційно виготовлявся з деревини японського білого дуба — Каші. Завдяки вибору цього матеріалу відчуття під час роботи з тренувальною зброєю практично збігалися з бойовими аналогами. Cold Steel Bokken створений із тією ж ідеєю, що й оригінальний боккен, але вже з більш сучасних і зносостійких матеріалів. Версія 2015-го року Оновлене оздоблення колодки імітує класичну обмотку японських мечів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold Steel |
| Колір | Білий |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| артикул | CS-92BKKA |
| Гарантія | 3 місяці |
| Довжина клинка, мм | 305 |
| Довжина загальна, мм | 464 |
| Додаткова інформація | Довжина колодки — 159 мм, Довжина колодки — 159 мм |
| Комплектація | Гарда (1), Фіксатор гарди (1) |
| Мoдель | Тренувальні мечі |
| Марка стали клинка | Поліпропілен |
| Марка сталі/Матеріал клинка | Поліпропілен |
| Матеріал руків'я | Поліпропілен |
| Ножі та холодна зброя | Тренувальні ножі, мечі, сокири |
| Ножны | Немає |
| Загальна довжина | 464 мм |
| Підкатегорія | Тренувальна зброя |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка, звичайна крайка |
| Чохол/ножини | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 670 ₴






