Ніж складаний WK 06114
Цей ніж не є холодною зброєю, оскільки не відповідає багатьом ознакам Х.З. Ключовим параметром цього ножа є довжина леза менш ніж 90 мм.
Складаний ніж WK 06114 — це фолдер, стильність якого полягає в строгості та поєднанні колірної гами клинка та колодки, а також у простоті, прямих лініях без зайвих деталей. Він обладнаний клинком середніх розмірів (80 міліметрів) форми кліп-поїнт.
Клинок виготовлений зі сталі марки 5Cr15MoV. Цій сучасній високохромістій сталі властива корозійна стійкість і нескладність заточування. Також клинок WK 06114 додатково захищений і прикрашений за допомогою обробки black stonewash.
Конструкція складаного ножа WK 06114, по суті — суцільнометалева, тільки ручка забезпечена двома накладками з композиту G10 чорного кольору. На накладках зроблена дрібна, чіпка насічка сприяє надійному зручному захопленню.
Як замок у ножа WK 06114 слугує класичний безвідмовний лайнер-лок, доповнений асистом. Досить натиснути на виступ-плавник зверху клинка, і він буде наведений у робоче положення. Ніж легко та швидко розкладається однією рукою, а його механізм не боїться бруду.
Крім того, для зручності носіння із собою кожен день ніж обладнаний кліпсою й отвором під темляк. Поєднання всіх цих особливостей та параметрів роблять складаний ніж WK 06114 вдалим варіантом під час вибору ножа для використання в місті та на природі.
До цього ножа підходить ЧЕХОЛ- L (КОРИЧН) -B або ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН)-B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4007922058849 |
| артикул | 927064 |
| Вага в упаковці | 13,5 кг |
| Вага | Вага: труби, кг: 2,4 монтування, кг: 1,7 триноги, кг: 1,5 Загальна вага (включаючи противагу), кг: 8,1 |
| Видошукач | Red Dot |
| Відносний отвір | 1:4.5 |
| Габарити | Розміри: телескопа, мм: 900 х 900 х 1400, оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 480 х 115<br /> Висота триноги (мін-макс), мм: 640 -1180 |
| Габарити упаковки | 100 х 40 х 35 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гранична зоряна величина | 12.1 |
| Збільшення при комплектних окулярах | 23 - 345x (при використанні окулярів та лінз, що йдуть у комплекті) |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Комплектація | Телескоп <br/> Алюмінієвий штатив <br /> Екваторіальне монтування EQ3 <br /> Окуляри: 4 мм і 20 мм (ствол 1,25 дюйма) <br /> Лінза Барлоу 3x (ствол 1,25 дюйма) <br /> Діагональне дзеркало <br /> Сонячний фільтр <br /> Адаптер для камери смартфона |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимально корисне збільшення, крат: | 204 |
| Монтування | Екваторіальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Посадковий діаметр окуляра | 50,8 мм |
| Просвітлення | Багатошарове просвітлення |
| Роздільна здатність | 1,37 секунди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 499 ₴









