Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попередню підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
Балісонгу 1026 T характерна легкість трансформації зі складеного положення в робоче, чому сприяє його проста та надійна конструкція. Ніж-метелик 1026 T розкладається практично в одну мить, і також аналогічно, без зусиль складається.
Метелик 1026 T — гарний вибір для тих, хто практикує фліпінг та інші прийоми, які зазвичай практикуються з ножами-балісонгами. Крім того, це гарний засіб для розвитку моторики ваших рук.
Також цей балісонг може прийти до душі всім шанувальникам активного способу життя, оскільки це не якась приємна іграшка, а повноцінний складаний ніж, який буде доречний і в складі вашого EDC-набору і, який може стати в пригоді вам під час виїзду на природу. Ножі-метелики в наш час знову перебувають на хвилі популярності, і 1026 T, гарний варіант для тих, хто доглядає собі щось подібне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4580614170581 |
| артикул | 927696 |
| Вага в упаковці | 1 |
| Вага | 670 г |
| Винесена окулярна точка | 15,5 мм |
| Габарити | 172 х 128 x 56 см |
| Габарити упаковки | 175 х 132 x 61 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 4,2 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 59 - 72 Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 4 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Світлосила | 17.6 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 20.5 |
| Колір | Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 699 ₴









