Точильна система 30081 зроблена з повністю металевим корпусом. Точило вирізняється універсальністю, оскільки підходить для заточування різних типів ножів та інших інструментів.
У опорній частині точильного пристрою 30081 зроблено отвори, за допомогою яких точило зручно закріплювати на різних поверхнях — дереві, пластику тощо. Точильні бруски точила можна використовувати з водою й олією.
Надійність стругачці забезпечує не тільки металевий корпус, але й те, що інші вузли й елементи виготовлені з металу.
Кріпильна система точила дає змогу встановлювати різні елементи для заточування та шліфування інструментів, будь-які абразивні матеріали, крім тих, що йдуть у комплекті.
Без жодних удосконалень на точилку можна встановлювати пластини з алмазним напиленням, а також використовувати на планці шкіру та полірувальні пасти.
Багатофункціональне точило забезпечує нам простоту та безпеку за якісного заточування ножів.
Стругачка 30081 дає змогу використовувати різні кути заточування для інструментів, зокрема для заточування ножиць.
До комплекту стругачки 30081 входять:
• Кріпильна конструкція з неіржавкої сталі.
• Чотири керамічних бруска з вибором різної зернистості: 120, 320, 600, 1500 гритів.
• Кріплення для каменів із пружинним фіксатором, простота якого уможливлює використання будь-яких точильних брусків.
• Ключ-шестигранник.
Внимание! Магазин не несе відповідальності за наслідки та шкоду, завданий через неправильне або нецільове використання пристрою, внаслідок його неправильного обслуговування, а також унаслідок мимовільних модифікацій початкової конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4580614170567 |
| артикул | 927694 |
| Вага в упаковці | 1 |
| Вага | 565 г |
| Винесена окулярна точка | 15,5 мм |
| Габарити | 138 х 124 x 50 мм |
| Габарити упаковки | 143 х 129 x 55 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,2 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 59 – 72 Корекція діоптрію: +4/-4 |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 10х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 105 м |
| Реальний кут зору | 6 ° |
| Світлосила | 16 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 17.9 |
| Колір | Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 699 ₴







