Точильний пристрій 30080 дає змогу якісно й без особливих зусиль заточити, переточити, відновити навіть найзатуплений ніж.
Її конструкція абсолютно безпечна для рук. Поєднання присосків і опорних ніжок, забезпечують стругачці стійкість і надійність закріплення на різних поверхнях.
Точильний верстат не займає багато місця, зручний під час використання та зберігання, оскільки легко розбирається й розбирається.
Особливості та переваги точила 30080:
• На штангу нанесені мітки, що полегшують виставлення кутів заточування.
• Кут заточування регулюється.
• Компактна, легко збирається — розбирається.
• Безпроблемна зміна точильних брусків.
• Для кращого заточування та збереження каменів краще використовувати воду та олію.
Комплектація точила 30080:
• Складана з металу та пластику конструкція
• Чотири точильні бруски з зернистістю 180, 400, 800 і 1500 одиниць
• М'яка серветка-рушник для догляду за точильними брусками
• Маркер, що допомагає самостійно робити позначки кутів і обводити крайку перед заточуванням.
• Сумка-чохол для зберігання точильного розібраного пристрою та інших комплектуючих
• Інструкція, що допомагає під час складання та експлуатації.
Комплектація: Стругачка, маркер, серветка з мікрофібри, набір абразивів, інструкція, чохол.
Внимание! Магазин не несе відповідальності за наслідки та шкоду, завданий через неправильне або нецільове використання пристрою, внаслідок його неправильного обслуговування, а також унаслідок мимовільних модифікацій початкової конструкції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kowa |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4580614170550 |
| артикул | 927693 |
| Вага в упаковці | 0,83 кг |
| Вага | 565 г |
| Винесена окулярна точка | 15,5 мм |
| Габарити | 136 х 124 х 50 см |
| Габарити упаковки | 20 x 16 х 7 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 59 - 72 Корекція діоптрію: +5/-5 |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Кратність наближення | 8х |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Країна-виробник товару | Філіппіни |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 8 |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 136 м |
| Реальний кут зору | 7.8 ° |
| Світлосила | 16 |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 16 |
| Колір | Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 199 ₴







