Балісонг 1048 — це ніж, який має клинок типу "спир-пойнту" з досить великим, що досягає практично середини обуха, фальшшлезуванням.
Така форма клинка форма клинка "спир-пійнт" дає змогу з легкістю різати, підрізати та протикати навіть найміцніші матеріали.
Особливість ножа-метелики 1048, як і в інших балісонгів полягає в тому, що його клинок складаючись, ховається в ручку. Металева ручка, що поєднується під час розкладання на дві однакові частини, виготовлена в скелетному дизайні.
У кожній з половинок колодки ножа 1048 є спеціальні пази, куди й ховається клинок у складеному вигляді. За допомогою шарнірів вони з'єднані з хвостовиком балісонгу.
Балісонг 1048 вирізняє простота конструкції. Ніж не обважнений різними надмірностями — кнопковими та пружинними механізмами та іншими елементами, які можуть легко забруднитися або вийти з ладу в найневідповідніший момент.
Втім, одна ускладнена, але дуже полегшує поводження з цим ножем деталь тут усе-таки є. Стопор-блокіратор, що з'єднує обидві половинки колодки, і розташований у самому низу, за допомогою пружинки, знайшов властивості автоматичного відкриття.
Гідно натиснути на обидві половинки пальцями або легонько стиснути їх у руці, як фіксатор відлетить убік, не заважаючи розкрити метелика одним помахом руки
За належного досвіду, балісонг розкладається буквально так само швидко, як і ніж-автомат.
Ніж-метелик 1048 не є холодною зброєю, що й підтверджує супутній його експертний висновок.
Внимание! Для занять фліпінгом балісонг має пройти мінімальну попереднє підготовку. Нарізні з'єднання Обов'язково мають бути посаджені на нарізний герметик. На загублені з вини користувача гвинти та розкручені вироби Гарантія не поширюється!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bresser |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4007922059846 |
| артикул | 927786 |
| Вага в упаковці | Коробка 1 - 4,5 кг Коробка 2 - 4 кг |
| Вага | Труба, кг: 2,5 Тринога, кг: 2,27 Монтування, кг: 0,96 Телескоп (разом із аксесуарами), кг: 5,9 |
| Видошукач | Оптичний 6х30 |
| Відносний отвір | 1:10 |
| Габарити | Розміри телескопа (довжина x ширина x висота), мм: 1020 х 900 x 1600<br /> Розміри оптичної труби (діаметр х довжина), мм: 102 x 900<br /> Висота триноги з монтуванням (мін-макс), мм: 720 -1140 |
| Габарити упаковки | Коробка 1 - 102 х19 х 16 см Коробка 2 - 80 х 19 х 16 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гранична зоряна величина | 12.30 |
| Збільшення при комплектних окулярах | 35х |
| Комп'ютерне наведення | Немає |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимально корисне збільшення, крат: | 180 |
| Монтування | Азимутальна |
| Оптична конструкція | Рефрактори |
| Посадковий діаметр окуляра | 31,7 мм |
| Просвітлення | Повне багатошарове просвітлення (FMC) |
| Роздільна здатність | 1,45 секунди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴






