Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandway |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 65 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Ширина леза | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ножа | Багатофункціональний |
| Тип паковання | кольорова картонна коробка |
| Довжина колодки | 90 мм |
| Кількість інструментів | 10 |
| Марка стали | 420 |
| Маса, г | 105 |
| Матеріал ручки | алюміній, гумопластик |
| Наявність чохла | Немає |
| Загальна довжина | 155 мм |
| Поверхня леза | Mirror Polish |
| Твердість сталі, HRC | 52-55 |
| Тип замка | Sleepjoint |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222 ₴


