Наколінники KIBORG USA Tactical (піксель) - професійні тактичні наколінники від KIBORG забезпечать надійний захист ваших колін у будь-яких умовах. Ця модель є вдосконаленим аналогом наколінників для армії США, зберігаючи всі захисні функції, а також покращену форму подушок для більшого комфорту під час носіння.
Накладка з італійської сировини – виготовлена з суміші твердого і м'якого пластику, що забезпечує еластичність та міцність. Легко згинається та приймає форму коліна при згині ноги.
Металеві люверси з порошковим покриттям – для максимально надійного кріплення накладки до основи.
Швидке скидання – наколінники оснащені спеціальними зацепами на кінцях застібок та кнопкою фіксації, що дозволяє швидко одягати та знімати їх.
Комфортне кріплення – верхня еластична резинка (40 мм) не передавлює м'язи та розтягується разом з зміною об'єму ноги. Нижня стропа (40 мм) спеціально нееластична для запобігання сповзанню.
М'яка подушка – товщиною 13 мм з каучука, з підкладкою з тканини та поліфому (2 мм). Це забезпечує високий рівень амортизації, захищаючи коліна навіть від сильних ударів.
Виготовлені з тканини Cordura Nylon 1000D з IRR покриттям, яке не контрастує в приладах нічного бачення. Це водонепроникна та зносостійка тканина, що розроблена спеціально для тактичного та військового спорядження.
Додатковий комфорт завдяки рухомій верхній частині наколінників та вирізу в нижній частині для зменшення тиску на кістку.
Наколінники KIBORG – це надійний захист, що поєднує зручність, функціональність та високий рівень комфорту для військових, тактичних операцій, або просто для активного використання
Доступний колір: чорний мультикам, чорний, мультикам, піксель, хак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 875874001923 |
| артикул | 920003 |
| Вага | 159 г |
| Винесена окулярна точка | 13 мм |
| Габарити | 112 x 46 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,13 мм |
| Додаткові характеристики | Фокусування кільцем на окулярі |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Комплектація | Монокуляр <br /> Чохол для транспортування <br /> Наручний ремінець <br /> Серветка для чищення лінз |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям, що просвітлює (Fully Multi-Coated) |
| Максимальне збільшення: | 8х |
| Матеріал | Полікарбонат з гумовим покриттям |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Оправи окулярів | Поворотно-висувний наглазник з декількома фіксованими положеннями |
| Особливості | Кліпса на пояс |
| Поле зору на 1000 м | 126 м |
| Реальний кут зору | 7.2 ° |
| Світлосила | 9.80 |
| Тип | Монокуляри |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип призми | BAK4 |
| Фактор сутінків | 14.14 |
- Ціна: 4 199 ₴





