Біноклі Delta Optical Entry — чудовий вибір для всіх, хто хоче познайомитися з багатим світом біноклів. Ця серія має популярність як перший бінокль для повсякденного використання. Ці біноклі пропонують чудове співвідношення ціни та якості, високоякісну оптику та надійну механіку.
Антивідблискове покриття та чудові призми BaK-4 забезпечують чітке та яскраве зображення. Бінокль має центральне колесо для фокусування та діоптричне коригування на правому окулярі. Бінокль водонепроникний, а прогумований корпус роблять використання бінокля ергономічнішим і ударостійким.
Кратність 7х забезпечує неймовірно велике поле зору та можливість спостерігати за об'єктами в русі та з рук без дискомфорту для очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Об`єм | 40 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 8420812040094 |
| артикул | 928592 |
| Вага в упаковці | 2,3 кг |
| Вага | 1,98 кг |
| Габарити упаковки | 44 х 13 х 55 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Об'єм | 40 |
| Особливості | Складна |
| Розміри | 42 x 27 x 97 см |
| Розміри в складеному вигляді | 40 x 10 x 52 см |
| Розміри сумки без шасі | 37 x 19 x 58 см |
| Тип | Сумки-візки |
| Колір | Negro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴








