Розроблений як тактичний автоматичний ніж, Böker Plus Intention не тільки переконливий у польових умовах, але й без особливих зусиль справляється з усіма завданнями, що виникають у повсякденному житті. Натискання на кнопку звільняє лезо з практичною обробкою стоунвош, виготовлене з D2, і під дією натягу пружини за ним воно автоматично складається. Додатковий блокатор захищає ніж від випадкового розкриття. Рукоятка ергономічної форми виконана з текстурованого G10, ребристість в області упору для великого пальця і виражена виїмка покращують положення руки при роботі. З петлею для темляка та кліпсою (вістрям вниз).
Характеристики
| Довжина клинка, мм | 2,8 мм |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 109 |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип клінка | Drop Point |
| Загальна довжина, мм | 200 мм |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 80 мм |
| Марка сталі | D2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 173 ₴


