Цівка тактична VAN500B для Mossberg 500 із системою кріплення M-lok.
Основні переваги:
- цівка протестована компанією-виробником на стійкість до скорострільного вогню та розрахована на професійних користувачів
- легкість при установці
- матеріал цівки - надзвичайно міцний полімер
- сумісний з моделями Mossberg 500 і 590.
Характеристики
| Модель зброї | Mossberg 500/590 |
| Висота | 53 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Кріплення | M-LOK |
| Вага, г | 162 |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | полімер |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴




