Термін «Final» в назві Magnum Final Flick Out означає, що автоматичний ніж пропонує максимальну якість для своєї цінової категорії. Повністю беззазорний рух леза, неймовірно сильна пружина і точна нажимная кнопка раніше були немислимі на цьому рівні продукції, але саме майстерний дизайн робить цей кишеньковий предметом бажання. Клинок з яскраво вираженим рікассо виготовлений з нержавіючої сталі 440А. Вбудований затиск і отвір для шнурка завершують дизайн.
Характеристики
| Довжина клинка, мм | 3,1 мм |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 75 |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип клінка | Drop Point |
| Загальна довжина, мм | 180 мм |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина клинка, мм | 80 мм |
| Марка сталі | 440A |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boker |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 537 ₴

