Ніж Benchmade "Mini Bugout" - це мала версія гучної 535-ї моделі, що стала глобальним бестселером. Ще легше, ще універсальніше! Всі ті ж матеріали, що і у старшого брата при тій же якості збірки і надійності.
У даній моделі клинок покритий стійким покриттям diamond like carbon (DCL), що підвищує стійкість до корозії і подряпин.
Характеристики
| Обробка клинка | diamond like carbon (DCL) |
| Довжина клинка, мм | 2,3 мм |
| Матеріал клинка | сталь |
| Вага, г | 42,5 |
| Загальна довжина, мм | 165 мм |
| Матеріал руків'я | CF-EliteTM |
| Країна виробник | США |
| Довжина клинка, мм | 72 мм |
| Марка сталі | S30V |