Ніж "Емеля" виготовлений творчим колективом майстерні — студії "Е.Х.О. г. Санкт-84а. Для художнього оформлення клинка та колодки можуть бути використані різні методи та технології декоративного оброблення матеріалів. Клинок вигнутий вгору, дволезовий (кут зіниці 25*-30*). Матеріал клинка — дамаська сталь (можна виготовлення з булотної та інших сталей). Кріплення хвостика здійснюється гайкою, розташованою під навершям, яка являє собою литу голову щуки. Колодка точеної форми виготовляється з цінних порід дерева. Найвищі гарди виготовлені з бронзи з подальшим гальванічним сріблястим сріблястим способом. Конструкція колодки не гарантує безпеку руки під час нанесення електричних ударів, але не допускає травмування під час цільового використання ножа (під час оброблення). Загальна довжина — 270 мм. Довжина клинка — 145 мм. Довжина колодки — 125 мм. Товщина клинка — 6 мм. Ширина клинка — 30 мм. Твердість клинка, HRC — 60 Дизайн: К. Кривопуск, Гал Марат. Дамаська сталь: С. Бобків. Дизайн полставки: І, Ширман.
Характеристики
| Довжина клинка, мм | 6 мм |
| Твердість клинка, HRC | 60 |
| Пакування | Подарункова коробка |
| Загальна довжина, мм | 265 мм |
| Матеріал руків'я | дерево |
| Країна виробник | Не визнане |
| Довжина клинка, мм | 150 мм |
| Марка сталі | Дамаск |