Buck Ergohunter Small Game - спеціальна серія для роботи з малою дичиною. Сущест варіанти на будь-який гаманець і з абсолютно різними матеріалами.
Характеристики
| Твердість клинка, HRC | 56-58 |
| Тип заточення | Plain |
| Матеріал чохла | шкіра |
| Загальна довжина, мм | 184 мм |
| Матеріал руків'я | полімеризованною дерево |
| Країна виробник | США |
| Довжина клинка, мм | 63 мм |
| Марка сталі | S30V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buck |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 677,50 ₴
