Затилок ARP Assault Rubberized Butt-Pad дозволяє значно підвищити зручність експлуатації прикладів GL-SHOCK, GL-MAG або GK-MAG.
Особливості:
Ідеальна вкладка, навіть при використанні бронежилета
Дозволяє швидше міняти стрілецькі хвати, при веденні стрільби на близьких дистанціях
Виготовлений з міцного полімеру, зверху покритий гумою
Нековзка поверхня дозволяє вкладатися швидко і стабільно
Характеристики
| Висота | 131 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Вага, г | 81 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 27 мм |
| Матеріал | Гума \ Пластик |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 113 ₴


