
Потиличник / монопод FAB для приклада GL-SHOCK або GL-MAG, чорний _tdo
4 187 ₴
- В наличии
- Код: 7000082
+380 (66) 036-97-60
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Затилок MBA з сошкою. Дозволяє вдосконалити приклади GL-SHOCK або GL-MAG. У затилок вбудована сошка з пружиною, що дозволяє регулювати висоту встановлення прикладу на землю або іншу поверхню. Дозволить з комфортом стріляти на далекі дистанції.
Переваги:
Дає додатковий упор для виконання точних дальніх пострілів
Надійний механізм виключає випадкове складання
Легко складається і розкладається, необхідно одне натискання на кнопку
Потиличник виготовлений з високоякісної нековзної гуми
Два рівні регулювання висоти
Міцна конструкція з полімерного композиту і алюмінію 6061
Характеристики
| Висота | 133-283 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Вага, г | 216 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 29 мм |
| Матеріал | Гума \ Пластик |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 4 187 ₴

