
Щока регульована FAB з планкою Пікатінні для приклада GLR-16, чорна _tdo
1 643 ₴
- В наличии
- Код: 7000080
+380 (66) 036-97-60
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щока для регулювання висоти прикладу GLR-16, дозволяє комфортно стріляти з оптикою різних розмірів.
• Надійна і міцна конструкція.
• Трьохпозиційне регулювання.
• Проста установка, немає потреби в послугах зброяра.
• Виготовлений з міцного композитного матеріалу.
• Планка Picatinny дозволяє встановити різноманітні аксесуари, добре підходить для встановлення додаткового патронташу
Характеристики
| Висота | 133-163 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Вага, г | 115 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина, см | 134 мм |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FAB Defense |
Информация для заказа
- Цена: 1 643 ₴
