Модель Roc з'явилася в результаті співпраці компанії Spyderco з ножовим майстром Сержем Панченко. Клинок виготовлений з нержавіючої сталі VG-10 і оброблений за технологією bead blast (обробка дрібом). Ніж надійно фіксується у відкритому положенні замикаючим механізмом лайнерлок. Накладки рукояті виконані із зносостійкого склотекстоліту G-10. Є двостороння кліпса.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Spyderco |
| Страна производитель | Япония |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 78 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| артикул | C177GP |
| Відкривання ножа | Підпальцевий отвір |
| Гарантія | 3 місяці |
| Дизайнер | Serge Panchenko |
| Довжина загальна, мм | 197 |
| Довжина клинка, мм | 78 |
| Дополнительная информация | 2-хсторонняя клипса |
| Кишенькова кліпса | Двостороння |
| Конструкція осьового гвинта | Шайба |
| Країна походження | США |
| Мoдель | Roc, Roc |
| Марка стали клинка | VG-10 |
| Марка сталі/Матеріал клинка | VG-10 |
| Материал рукояти | G-10 |
| Матеріал накладки/рукояті | G-10 |
| Ножі та холодна зброя | Ножі складні |
| Обробка клинка/Покриття | Bead Blast |
| Общая длина | 197 мм |
| Тип замка | Liner lock, Liner lock |
| Тип режущей кромки | Обычная кромка |
| Тип ріжучої кромки | Звичайна кромка |
| Товщина клинка, мм | 3 |
| Упаковка | Коробка, Коробка |
Информация для заказа
- Цена: 6 400 ₴

