Ніж складаний WK 06203
У якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та стійкої нержавіючої сталі 8Cr13MoV довго залишається гострим та не боїться корозії;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 87 мм має форму Drop Point, він однаково добре буде і колоти, і різати;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
стильні зносостійкі карбонові накладки рукояті;
наявність tip up кліпси для посадки ножа на кишеню;
доступна ціна.
WK 06203 – легкий складаний ніж, який чудово підійде для щоденного носіння в місті. Завдяки застосуванню алюмінію ніж вийшов легким і дуже красивим.Мала вага та привабливий дизайн – дійсно важливі переваги цієї моделі. Самі обриси ножа плавні та витончені. І клинок і руків’я виконані з великим смаком і чудово поєднуються один з одним.Клинок має перехідну форму між drop point і spear point, що надає обрисам ножа ще більшої стрімкості. Звичайно ж, таким клином особливо зручно точно колоти і проколювати. Але й різати він буде дуже добре.Звичайно, при використанні суцільнометалевого руків’я варто пам'ятати, що метал (особливо алюміній) здатний остигати на холоді і розжарюватися від жару. Але для міського ножа ця особливість не така вже й страшна. Зате легкість, міцність та краса ножа є чудовою компенсацією цього незначного недоліку.Якщо ви хочете купити легкий і красивий складаний ніж для носіння в місті WK 06203 – для вас!
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-XL (ЧЁРН) - A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 93 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 123 мм |
| Марка стали | 8Cr13MoV |
| Масса, г | 148 |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 216 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash, Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 58-59 |
| Тип замка | Liner Lock |
Информация для заказа
- Цена: 1 008 ₴






