Grand Way WK 06175 – недорогий складаний EDC ніж
У якості переваг даної моделі можна перерахувати:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
невелика вага – 117 г;
компактні габарити у складеному стані (довжина – приблизно 99 мм);
повністю функціональний клинок довжиною 71 мм;
надійний замок Frame Lock;
зручна кліпса для посадки на кишеню;
сучасний дизайн;
стійке красиве покриття Ti-Ni (Titanium Nitride);
доступна ціна.
Якщо вам потрібен компактний та легкий складаний ніж для вирішення повсякденних задач, купіть Grand Way WK 06175 та просто використовуйте його, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (ЧЁРН) -B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 71 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 99 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Масса, г | 117 |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 170 мм |
| Поверхность лезвия | Ti-Ni(Titanium Nitride) |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 54-56 |
| Тип замка | Liner Lock |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴






