Сокира 2955 PY (6 в 1)
Насправді 2955 PY (6 в 1) не просто сокира, а справжній багатофункціональний тактичний інструмент!
До його складу входять:
власне сокира,
стропоріз,
кресало,
свисток,
відмінний великий ніж (знаходиться в руків’ї сокири),
ударний елемент – молоток (якщо не знайшли, він весь час перебуває на обусі сокири),
(!) темляк (хоч і не інструмент, але, насправді, дуже важливий елемент конструкції).
Сокира виготовлена з якісної нержавіючої сталі 3Cr13MoV і несе на собі додаткове захисне покриття чорного кольору, яке додатково оберігає його від дрібних подряпин та корозії.Та й взагалі, яка тактична сокира без противідблискового покриття?!Сокира 2955 PY (6 в 1) являє собою набір інструментів, з яким без проблем можна виживати навіть на безлюдному острові!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Спецназначения |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 310 мм |
| Марка стали | 3Cr13MoV(Аналог 420 steel) |
| Масса, г | 705 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 355 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 52-55 |
| Ширина лезвия | 144 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 075 ₴



