Ніж нескладаний Grand Way 2791 UBQ
Ніж 2791 UBQ – це нескладнаний ніж у мілітарі-стилі. Його клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 440С. Вона забезпечує тривале утримання гостроти заточування, а також опір корозії. Якісну сталь додатково доповнює покриття «Black Stonewash», яке надає лезу противідблискових властивостей та позбавляє зайвих слідів використання.Клинок ножа має профіль Spear Point з помітними долами і сильно нагадує за формою кинджал, однак, має лише одну ріжучу кромку, що є однією з ознак, що виводить його з категорії холодної зброї. Хвостовик ножа є єдиним цілим з лезом. Руків'я виготовлене із зносостійкого еластомеру та одягнене на хвостовик ножа таким чином, що він повністю проходить крізь неї, і додатково фіксується заклепкою в районі навершя. Сама форма руків'я зручна для різних варіантів хвату та не дає ножу вислизнути з долоні, навіть коли прикладаються значні зусилля. Чойл та частково не заточений обух збільшують функціональність цього ножаЗагалом ніж 2791 UBQ – це надійний ніж у тактичному стилі, який підійде самого серйозного використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | Эластрон |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 130 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 113 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 166 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 243 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 739 ₴





