Нескладаний ніж 2518 TJ
Нескладаний ніж 2518 TJ доволі недорогий, але якісно зроблений та надійний фікс, який з успіхом можна використовувати для туристичних походів та бушкрафту. Він добре збалансований та міцний (конструкція фул танг). Лезо ножа зроблене з якісної нержавіючої сталі 440С, яка дозволяє йому довго залишатись гострим та не іржавіти. Профіль леза максимально універсальний, ним з успіхом можна колоти, різати, стругати та навіть рубати. Такий ніж стане у нагоді у безлічі похідних справ від розведення багаття до приготування їжі.Накладки руків'я ножа зроблені з міцного та легкого, стійкого до зносу та впливу вологи композиту G10. Приємно шорстка текстура накладок додатково підвищує надійність зчеплення руків'я з мокрою долонею. Самі накладки закріплені гвинтами з прямим шлицем, що значно полегшує можливий ремонт та кастомізацію ножа.На руків'ї розташований темлячний отвір.В комплекті з ножем продаються міцні піхви з щільної тканини на кшталт кордури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | G10 |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 132 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 118 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 208 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 250 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 874 ₴





