Ніж складаний WK 06189
Grand Way WK 06189 – недорогий складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 82 мм;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
доступна ціна.
Складаний ніж WK 06189 відрізняється пустельно-тактичним дизайном, досить популярним серед любителів мілітарі тематики.Рукоять кольору coyote (однотонний колір коричневого відтінку, що нагадує забарвлення лугового вовка – койота, який буквально зливається з місцевістю, що вигоріла під палючим південним сонцем) і клинок типу американський танто виглядають дійсно «тактикульно», добавляючи цьому ножу кілька додаткових балів у категорії «за стиль та зовнішній вигляд».Клинок досить цікаво оформлений цілим поєднанням покриттів типу Black Stonewash та Satin Finish, що надає йому додаткової виразності та характеру. Та й вкриватись подряпинами такий клинок буде набагато менше, чим звичайний.Просто погляньте на фото, за досить скромну суму ви можете стати власником сучасного складаного ножа в грамотному мілітарі дизайні. Одне це є достатньою рекомендацєю, щоби зупинити на ньому свій вибір.
Якщо вам потрібен простий робочий ніж для вирішення повсякденних завдань, придбайте Grand Way WK 06189 і просто користуйтесь ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) - В НА КНОПКЕ -2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WK |
| Материал рукоятки | G10 |
| Цвет | Коричневый |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 82 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 116 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Масса, г | 138 |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 189 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash, Satin Finish |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock |
Информация для заказа
- Цена: 672 ₴

