Ніж складаний WK 06108
Grand Way WK 06108 – недорогий складаний ніж для щоденного використанняУ якості переваг даної моделі можна перелічити:
клинок із міцної та невибагливої нержавіючої сталі 5Cr15MoV;
компактні габарити у складеному стані;
повністю функціональний клинок довжиною 80мм;
надійний замок типу Liner Lock;
вдалий дизайн;
доступна ціна.
Незважаючи на те, що WK 06108 є бюджетною моделлю з недорогої нержавіючої сталі, за всіма ознаками він є цілком адекватним сучасним складаним EDC ножем. У ньому присутні технічні рішення, які раніше були доступні в набагато дорожчих ножах.
Почати хоча б з того, що загальний дизайн ножа виглядає цілком на рівні. WK 06108 виглядає гідним представником класу ножів щоденного застосування. Його явно розробили з уявленням про гарний смак та ергономіку.
Клинок форми drop point з увігнутими спусками забезпечений всім набором елементів, які повинні бути у будь-якого поважаючого себе сучасного складного ножа. Серед них можна перерахувати:
можливість розкриття клинка за допомогою шпеньків або плавника-фліппера;
зворотній скіс обуха з насічкою для упору пальцем;
покриття Black Stonewash є справжньою окрасою клинка, до того ж воно чудово приховує дрібні подряпини і надає ножу той самий «тактикульний» вигляд, що не бликує.
Наявність пружини асиста прискорює швидкість викиду клинка в робоче положення і робить цей ніж фактично напівавтоматом. Ви легко та швидко розкриєте його однією рукою.
Плашки мають текстуру поверхні, яка не тільки виглядає привабливо, але й збільшує зчеплення рукояті з долонею. Рішення також ніби і не нове, але зустріти його в ножі за таку ціну вкрай приємно.
WK 06108 цікавий саме поєднанням усіх цих сучасних рішень в одному складаному бюджетному ножі. Він явно зроблений людьми, які добре уявляють, що до чого в ножовій індустрії.
Якщо вам потрібен зручний, практичний та при цьому не дорогий складаний ніж для повсякденного застосування, WK 06108 стане для вас цілком вдалою покупкою. Придбайте Grand Way WK 06108 і просто користуйтесь ним, коли знадобиться. Це саме те, для чого він створений.
До цього ножа ви можете придбати додатково чохол зі шкіри вищого гатунку від Українського виробника. ЧЕХОЛ-L (КОРИЧН) -В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | G10 |
| Состояние | Новое |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 80 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 27 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Складной |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 115 мм |
| Марка стали | 5Cr15MoV |
| Масса, г | 110 |
| Наличие клипсы | Да |
| Общая длина | 195 мм |
| Поверхность лезвия | Black Stonewash |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 56-57 |
| Тип замка | Liner Lock (Assisted Lock) |
Информация для заказа
- Цена: 504 ₴






