21279 - 2 є типовим метальним ножем. Його листоподібна форма у поєднанні з рукояттю-хвостовиком, позбавленою накладок, є досить популярною і поширеною.
В даному випадку зовнішній вигляд та конструкція є чисто утилітарними, продиктованими практикою та багаторічним досвідом. Рукоять без накладок не боїться ударів об ціль у разі невдалого кидка, а листоподібна форма клинка має відмінну проникаючу здатність. Не дивно, що метальні ножі подібної форми з'явилися сторіччя тому і продовжують використовуватися досі.
Сталь марки 420, з якої виготовлений ніж, також добре підходить саме для метальних снарядів. Вона є досить в'язкою і тому стійка до бічних і ударних навантажень та не є крихкою. До того ж, цей сорт сталі чудово пручається корозії.
Головною відмінністю моделі 21279 - 2 від аналогічної 21279 - 1 є стійке чорне покриття типу Black Oxide (не плутати зі звичайною фарбою). Воно додатково захищає ніж від корозії та дрібних пошкоджень на кшталт подряпин. Ну а ще воно надає ножу того не блискучого тактичного вигляду, який так цінують деякі любителі мілітарі тематики.
У комплекті з ножем йде тканинний чохол та кольорова картонна коробка.Усі характеристики метального ножа 21279 -2 вдало збалансовані, а ціна більш чим доступна. Все це робить його вдалим вибором для всіх бажаючих купити гарний метальний ніж.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | Металл |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 85 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Метательный |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 104 мм |
| Марка стали | 420 |
| Масса, г | 92 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 189 мм |
| Поверхность лезвия | Black Oxide |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 52-55 |
Информация для заказа
- Цена: 302 ₴


