НОЖИЦІ SC 05
Ножиці – дуже корисний у господарстві інструмент. Особливо, такі добротні ножиці з якісної нержавіючої сталі, як SC 05. Масу справ зручніше робити саме ними. Причому, йдеться не тільки про розкриття упаковок. Багато кулінарів-аматорів використовують ножиці на кухні навіть для нарізки зелені, чи для обробки риби та птахів.
Кухонні ножиці SC 05 виготовлені з нержавіючої сталі 3Cr13!
Її переваги:
Висока міцність.
Гарне утримання гостроти заточування.
Чудова корозійна стійкість.
Ця нержавіюча сталь добре відома у всьому світі і досить популярна. Головна причина цього – її висока надійність та доступна ціна. Якщо вам потрібні кухонні ножиці, якими ви активно користуватиметеся щодня і при цьому не переплатите грошей – купити кухонні ножиці GROSSMAN з нержавіючої сталі 3Cr13, буде відмінним вибором. Таким ножицям справді можна довіряти. Вони придатні для щоденної експлуатації на кухні. 3Cr13 – одна з найкращих нержавіючих сталей у своїй ціновій категорії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Длина лезвия | 105 мм |
| Общая длина | 195 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Ножницы кухонные |
| Вид упаковки | Пластиковый кейс |
| Длина рукояти | 90 мм |
| Марка стали | 3Cr13MoV(Аналог 420 steel) |
| Масса, г | 100 |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Твердость стали, HRC | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 303 ₴





