Кухонні ножиці SC 09
Кухонні ножиці відрізняються загальною міцністю конструкції, особливо - товстими та міцними лезами з якісної нержавіючої сталі. По-перше, ножиці на кухні використовують для розрізання пакунків, різних ниток і шнурів (що застосовуються, наприклад, при приготуванні деяких м'ясних страв) та багатьох інших подібних, цілком звичайних для ножиць справ.А ще вони застосовуються для нарізання зелені, оброблення курки, риби, приготування креветок, восьминогів і багатьох інших, більш специфічних занять.Доречі, багато хто використовує кухонні ножиці і для нарізання піци.Завдяки ергономічній формі та надійній конструкції (що нагадує рукоять типу full tang), кухонні ножиці SC 09 можуть впоратися навіть з особливо важкою роботою.Такі міцні, надійні повнорозмірні ножиці з якісної нержавіючої сталі обов'язково знадобляться на кухні. І неодноразово.Для виготовлення ножиць SC09 GROSSMAN використовує нержавіючу сталь марки 3Cr13.Її переваги:
Висока міцність.
Довге утримання гостроти.
Відмінна корозійна стійкість.
Головними причинами, через які безліч клієнтів по всьому світу вибирає цю нержавіючу сталь – її висока надійність та доступна ціна. Ви можете довіряти ножицям, зробленим з 3Cr13. Вони насправді придатні для щоденної експлуатації на кухні. 3Cr13 – одна з найкращих нержавіючих сталей у своїй ціновій категорії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Длина лезвия | 135 мм |
| Общая длина | 255 мм |
| Толщина лезвия | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Ножницы кухонные |
| Вид упаковки | Пластиковый кейс |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 3Cr13MoV |
| Масса, г | 256 |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Твердость стали, HRC | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 638 ₴





