GROSSMAN пропонує вам якісні кухонні ножі із серії Verbena
Кухонні ножі серії Verbena – справжній сплав швидкого сучасного дизайну та високої ефективності.Рукояті ножів винятково зручні та міцні. Кожна з них дуже комфортно лежить у руці і не втомлює її, навіть якщо ваш робочий день на кухні видався особливо довгим. Ножі зібрані надійно та якісно, з використанням перевірених, практичних матеріалів. Саме тому кухонні ножі серії Verbena прості у догляді, зручні у роботі, надійні та довговічні.
Що таке ніж сантоку і для чого він потрібний?
Сантоку – японський аналог шеф-ножа. Він легший, коротший і трохи простіший у використанні. Сантоку гарний для:
подрібнення зелені;
нарізання овочів та фруктів;
нарізання сиру;
особливо ефективний цей ніж у роботі з морепродуктами.
Цікавою особливістю ножа сантоку є добре помітні повітряні кишені на бічних поверхнях клинка. Ці поглиблення запобігають прилипання матеріалу, що нарізається, до леза. Опір матеріалу знижується у рази. Працювати стає значно простіше. Результати нарізки виглядають акуратнішими і красивішими. Ніж сантоку – справжній сплав японської традиції та японської винахідливості. На сучасній кухні такий ніж має бути обов'язково!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grossman |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Сантоку |
| Вид упаковки | Пластиковый кейс |
| Длина лезвия | 180 мм |
| Длина рукояти | 125 мм |
| Марка стали | 1.4116 |
| Масса, г | 200 |
| Материал рукоятки | резинопластик |
| Общая длина | 305 мм |
| Твердость стали, HRC | 55-57 |
| Толщина лезвия | 2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 638 ₴









