Мисливський ніж FB 1132
FB 1132 – фіксований мисливський ніж від Grand Way.
Перевагами даної моделі є:
гарний, солідний зовнішній вигляд;
великий клинок, довжиною 128 мм із нержавіючої сталі марки 420;
міцна, зручна рукоять із якісної деревини.
Клинок
Великий клинок, що здатний добре різати – головна перевага будь-якого мисливського ножа. Клинок Grand Way FB 1132 має прямий обух с незначним падінням біля вістря та вігнуті спуски приблизно від середини голомені. Довжина клинка 128 мм,товщина в обусі 2,5 мм. Ширина леза – 31мм. Ріжуча кромка закінчується невеликим рікассо (ділянкою без ріжучої кромки), яка значно полегшує заточування.
Довгий та широкий клинок простої класичної форми на практиці є найбільш універсальним та зручним у роботі. Ніж з таким клинком і виглядає переконливо, і у справі показує себе з найкращого боку. Звісно, краще за все ножі такої форми виконують работу з нарізання чого-небудь. Це може бути доволі корисним під час оброблення щойно здобутого звіра.
Сталь
Клинок виготовлений із нержавіючої сталі марки 420. Цей сплав має багату історію та є доволі поширеним ножовим матеріалом. Однією з головних переваг цієї сталі є її виключно висока корозійна стійкість. Тому, наприклад, з нержавійки марки 420 часто роблять ножі для дайверів. Для мисливського ножа, що часто перебуває у умовах з підвищеною вологістю та постійно контактує з біологічними рідинами, такі якості також дуже корисні.
Рукоять
У ножа об'ємнарукоять, що добре заповнює долоню. Вона надійно лежить у руці. Завдяки овальному перерізу навіть при серйозних навантаженнях рукоять не буде намагаєтись повернутись в руці і не викликатиме відчуття дискомфорту.Дерево в якості матеріалу рукояті є не тільки красивим, але й приємним на дотик матеріалом. Воно не остигає на морозі, не розжарюється в спеку.Воно має приємний для ока багатий колір та малюнок і чудово гармонує з декорованим прибором ножа.
Комплектація
У комплекті з ножем ідуть міцні шкіряні піхви. Широка шльовка дозволяє підвісити їх навіть на дуже широкий ремінь брюк. Ніж у піхвах додатково фіксується застібкою на кнопці.
Мисливський ніж Grand Way FB 1132 відрізняється солідними класичними формами та якісним виконанням. Ця модель зроблена з великим смаком і розумінням практичних вимог до мисливського ножа.
Якщо ви вирішите купити цей мисливський ніж собі або на подарунок близькій людині, ви безперечно залишитесь задоволеними!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 128 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 31 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Охотничий |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 130 мм |
| Марка стали | 420 |
| Масса, г | 184 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 258 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали, HRC | 52-55 |
Информация для заказа
- Цена: 941 ₴






