Лопатка Grand Way 0007 є сучасною багатофункціональною компактною розбірною модульною конструкцією і є справжнім мультитулом.Цей компактний багатофункціональний інструмент для автотуризму, полювання, кемпінгу, дачного відпочинку, риболовлі включає в себе наступні інструменти:
ЛОПАТА
ПИЛА
МОТИКА
ГАЙКОВІ КЛЮЧІ
КРЕСАЛО
СКЛОБІЙ
ЛІНІЙКА
НІЖ
СТРОПОРІЗ
СВИСТОК
Лопатка виготовлена з нержавіючої сталі марки 420. Ця сталь добре чинить опір корозії, та не схильна до утворення тріщин та сколів завдяки своїй пластичності.
У розібраному стані лопатка-мультитул Grand Way 0007 займе зовсім небагато місця. Вона легко поміститься у багажнику автомобіля або у ящику для інструментів. При необхідності на штик лопатки можна надіти чохол із щільної тканини на кшталт кордури, що продається разом з нею.
Увага! Дана модель лопати виготовлена з нержавіючої сталі і тому призначена для нескладних робіт на кшталт роботи по саду або підготування туристичного табору. Застосування лопат цього типу в екстремальних умовах бойових дій не рекомендовано.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Длина лезвия | 120 мм |
| Ширина лезвия | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Спецназначения |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 370 мм |
| Марка стали | 420 |
| Масса, г | 420 |
| Материал рукоятки | Алюминий |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 490 мм |
| Поверхность лезвия | Satin Finish |
| Ручная работа | Да |
| Твердость стали, HRC | 40-45 |
| Толщина лезвия | 1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 090 ₴





