Лопатка Grand Way 0002 є сучасною багатофункціональною компактною розбірною модульною конструкцією.Цей компактний багатофункціональний інструмент для автотуризму, полювання, кемпінгу, дачного відпочинку, риболовлі можна викоистовувати у якості:
ЛОПАТИ
ПИЛКИ
МОТИКИ
КИРКИ
Лопатка виготовлена з нержавіючої сталі марки 420. Ця сталь добре чинить опір корозії, та не схильна до утворення тріщин та сколів завдяки своїй пластичності. Корозійну стійкість лопатки підвищено завдяки фарбовому покриттю зеленого кольору.
У розібраному стані лопатка Grand Way 0002 займе зовсім небагато місця. Вона легко поміститься у багажнику автомобіля або у ящику для інструментів. При необхідності на штик лопатки можна надіти чохол із щільної тканини на кшталт кордури, що продається разом з нею.
Увага! Дана модель лопати виготовлена з нержавіючої сталі і тому призначена для нескладних робіт на кшталт роботи по саду або підготування туристичного табору. Застосування лопат цього типу в екстремальних умовах бойових дій не рекомендовано.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Длина лезвия | 155 мм |
| Ширина лезвия | 113 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Спецназначения |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 315 мм |
| Марка стали | 420 |
| Масса, г | 610 |
| Материал рукоятки | Металл |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 470 мм |
| Поверхность лезвия | Paint |
| Ручная работа | Нет |
| Твердость стали, HRC | 40-45 |
| Толщина лезвия | 1 мм |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴



