Grand Way 2287 WP – нескладаний фіксований ніж у мисливському стилі.Довжина клинка – 145 мм, максимальна товщина у обусі – 4,5 мм. Такий солідний клінок здатний впоратись із самою складною роботою! Сталь, з якої його виготовлено – 440С, також відома своєю міцністю, а також корозійною стійкістю. Ніж виготовлений за схемою всадного монтажу. Рукоять ножа, має овальний поперечний перетин. Вона зручна та дуже приваблива. Головний матеріал, з якої виготовлено рукоять – стабілізована деревина, якій не страшні волога та перепади температур. Усі переваги такої рукояті максимально розкриються взимку – дерево навіть на морозі можна комфортно тримати у руці.З ножем поставляються зручні та практичні тканинні піхви з нерегульованим шльовкою для підвіски на пояс.Якщо ви хочете купити красивий великий фіксований мисливський ніж за розумною ціною, Grand Way 2287 WP буде гарним вибором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 145 мм |
| Толщина лезвия | 4 мм |
| Ширина лезвия | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Охотничий |
| Вид упаковки | картонная упаковка |
| Длина рукояти | 120 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 204 |
| Материал рукоятки | Металл, Дерево |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 265 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали, HRC | 55-57 |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴




