13 ACWP зроблений у стилі класичних американських мисливських ножів. Поліроване дерев'яне руків’я з надійним сталевим захистом пальців надає йому серйозний та елегантний вигляд. Але красива зовнішність 13 ACWP не повинна затьмарювати його основного призначення – бути дуже практичним та зручним мисливським ножем. І з цією роллю 13 ACWP безперечно впорається.Довжина клинка складає 110 мм, товщина 2,1 мм. Форма клинка – drop point, яка однією з найбільш універсальних на даний момент. Сталь клинка – нержавіюча сталь 440С. Ножі з цієї сталі довго залишаються гострими, не іржавіють, є доволі міцними та практичними.13 ACWP можна віднести к типу універсальних мисливських ножів. Ножі цього типу зручні та безпечні у використанні, спектр їх застосування надзвичайно широкий. Тому 13 ACWP буде вкрай ефективний як на полюванні, так і в серйозному туристичному поході.
У комплекті з ножем поставляються міцні піхви з кордури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandway |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 110 мм |
| Толщина лезвия | 2 мм |
| Ширина лезвия | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | Нескладной |
| Вид упаковки | цветная картонная коробка |
| Длина рукояти | 115 мм |
| Марка стали | 440 C |
| Масса, г | 154 |
| Наличие чехла | Да |
| Общая длина | 215 мм |
| Поверхность лезвия | Mirror Polish |
| Твердость стали, HRC | 57-58 |
Информация для заказа
- Цена: 907 ₴




