Сонячна панель використовується для перетворення сонячної енергії на постійний електричний струм. Потрібно встановити панель під прямі сонячні промені під кутом 30 – 55° (залежить від широти місцевості), потім підключити до клем панелі пристрій, який споживатиме струм. Після цього зняти з панелі захисне покриття та розпочинати роботу. Технічні характеристики: 1.Структура матеріалу панелі: полікристалічна. 2. Кут установки: 30 - 55 ° (залежить від широти місцевості). 3.Вихідна напруга: 5 V. Максимальна потужність: 2 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gdlite |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 5 В |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.05 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




